Tedaviler

Tüm Tedaviler

Endometriozis (Çikolata Kisti Hastalığı)

Endometriozis ve çikolata kistlerinin tanı ve tedavisi için kendinizi profesyonellere emanet edin. Hemen Taner Usta ile iletişime geçin.


Detaylı bilgi edin

Robotik Jinekolojik Cerrahi

Jinekolojide Robotik Cerrahi hakkında detaylı bilgi almak ve uzman görüşlerine erişmek için hemen şimdi Taner Usta ile iletişime geçin.


Detaylı bilgi edin

Miyom

Kadın hastalıklarında Miyom ile günümüzde sıklıkla karşılaşabiliyoruz. Bu hastalık, rahim kas tabakasından kaynaklanan selim tümörleridir.


Detaylı bilgi edin

Menopoz

Menepoz, insan hayatında ergenlik, cinsel olgunluk dönemleri gibi yaşanan bir dönemdir. Bu dönemde östrojen üretimi azalmaktadır.


Detaylı bilgi edin

Kronik Pelvik Ağrı

Pelvik bölge göbek altındaki alanda karnın en alt bölümüdür. Bu belgenin sebep olduğu ağrıya pelvik ağrısı denir.


Detaylı bilgi edin

Rahim Sarkması Ve İdrar Kaçırma

Rahim Sarkması Ve İdrar Kaçırma, idrar kontrolünün kaybedilmesine denir. Günümüzde milyonlarca insan bu sorunu yaşamakta ve çözüm aramaktadır.


Detaylı bilgi edin

İnfertilite (Kısırlık)

İnfertilite (Kısırlık) hem erkeklerde hem de kadınlarda sıklıkla görülen bir sağlık sorunudur. Kısırlığın birçok sebebi vardır ve tedavi edilmesi mümkündür.


Detaylı bilgi edin

Adet Düzensizliği

Adet düzensizliği, aylık adet döngüsünün 21 günden kısa ve 35 günden az olması durumudur. Hormonal düzensizlik ya da polipler buna sebep olabilir.


Detaylı bilgi edin

Yumurtalık Kistleri

Yumurtalık kistleri belirtileri, nedenleri, teşhis ve tedavileri hakkında Taner Usta ile hemen şimdi iletişime geçin.


Detaylı bilgi edin

Pudendal Sinir Sıkışması (Alcock Kanalı Sendromu)

Pudendal Sinir Sıkışması (Alcock Kanalı Sendromu) kronik pelvik ağrının az rastlanan ve tanısı zor konulan önemli bir sebebidir.


Detaylı bilgi edin

Mini Laparoskopi (İzsiz Laparoskopi)

Mini Laparoskopi (İzsiz Laparoskopi) hakkında detaylı bilgi almak ve tedavi olmak için hemen şimdi Taner Usta ile iletişime geçin.


Detaylı bilgi edin